Nieuwsarchief:Dion Bartels gaat Harry Mens de waarheid vertellen
Uit Hardhoutbeleggingen Wiki
Op vrijdag 17 oktober 2008 geeft de Bartels Advocaten een persbericht uit over Terra Vitalis: Dion Bartels gaat Harry Mens de waarheid vertellen.
en Terra Vitalis
- Terra Vitalis een Terror Fatalis?
- Faillissement Terra Vitalis?
- Interimmanager Terra Vitalis treedt af
- AFM verzocht om onderzoek in te stellen naar Terra Vitalis
- Verkoopkantoor Terra Vitalis heden failliet verklaard
- Beleggers betalen zelf nieuw verkoopkantoor van Terra Vitalis
- Bij Terra Vitalis betrokken personen dienen tekst en uitleg te geven
- Update van Bartels Advocaten over Terra Vitalis
- Dion Bartels gaat Harry Mens de waarheid vertellen
[bewerken] Dion Bartels gaat Harry Mens de waarheid vertellen
Zondag 19 oktober is advocaat Dion Bartels te gast bij het televisieprogramma “Business Class” van Harry Mens op RTL7.
Tot grote verontwaardiging van (de klanten van) Bartels Advocaten heeft Harry Mens het door zijn programma mogelijk gemaakt dat partijen als Palm Invest en Easy LIFE de kijkers van Business Class ertoe verlokt hebben om aanzienlijke bedragen ten titel van belegging aan hen te onttrekken. De gevolgen zijn inmiddels bekend: een grootschalige fraude van tientallen miljoenen euro’s en honderden bedrogen beleggers.
Dion Bartels heeft zich ingekocht in het programma om de kijkers van Business Class van vandaag – de klanten van Bartels Advocaten van morgen – te waarschuwen en te adviseren omtrent hun positie. Daartoe zijn onder meer ontwikkeld de ‘Bartels Fraude Scan’ en de ‘Legal Opinion’. Deze, en andere instrumenten waardoor beleggers zich vóór het aangaan van een investering kunnen informeren, zijn te raadplegen op de website van Bartels Advocaten, htt://www.bartelsadvocaten.nl/ www.bartelsadvocaten.nl]. Deze website kan inmiddels betiteld worden als de best bezochte advocatenwebsite van Nederland met zo’n 400.000 bezoekers per maand. De website wordt dagelijks meerdere malen up to date gehouden en is daardoor hét forum geworden voor beleggend Nederland in obligatiefondsen, maatschappen, commanditaire vennootschappen en andere beleggingsvehikels.
Het belooft een trendsettende uitzending te worden a.s. zondag.
Dion Bartels is van plan om regelmatig terug te keren in Business Class om de expertise op onroerend goed gebied – waaraan het Harry Mens de laatste tijd kennelijk ontbrak – weer aan te vullen met zijn uitgebreide kennis en ervaring als vastgoedadvocaat.
Bartels Advocaten is gespecialiseerd in onroerend goed recht in het algemeen en beleggingsfraude in het bijzonder en is met name bekend als hét advocatenkantoor dat gedupeerde beleggers in Golden Sun/Hooghuys en Versteegh, Royal Dubai, Palm Invest, Caribbean Comfort en Easy Life Investments bijstaat. Inmiddels hebben zich ruim 1200 gedupeerde beleggers gewend tot Bartels Advocaten die in totaal meer dan 100 miljoen euro geïnvesteerd hebben.
[bewerken] Verwante onderwerpen
| Onderwerp | Bartels Advocaten +, Terra Vitalis +, Dion Bartels +, en Harry Mens + |
| Publicatiedatum | 17 okt 2008 + |
| Publicist | Bartels Advocaten + |

